Sukcesy sportowe mieszkanki Brzegu

24 października, 2021 0 przez Redakcja

Natalia Bajor po raz trzeci stanęła na podium. W dniach 28.9 – 01.9. odbyły się Białymstoku w Zespole Szkół Rolniczych 88. Indywidualne Mistrzostwa Polski w Tenisie Stołowym. Brzeżanka występowała w barwach klubu KU AZS UE Wrocław. Były to kolejne zawody mieszkanki Brzegu i trzecia wygrana w tych prestiżowych zawodach. Natalia Bajor w finale pokonała Paulinę Nadarzyn reprezentującą Start Nadarzyn.
Super wynik
Końcowy wynik rozgrywki to 4:3. Natalia Bajor dwa lata temu triumfowała w Raszkowie, a rok temu zdobyła pierwsze miejsce w konkursie w Gliwicach. To już trzecie miejsce na podium brzeżanki w tym roku. Oprócz złotego medalu z Białegostoku Natalia zdobyła złoto w deblu z Kingą Stefańską oraz brąz w miksie z Jakubem Perkiem. Poniżej prezentujemy wyniki finałowych rozgrywek, w których brała udział Natalia: Natalia Bajor – Paulina Krzysiek 4:3 (11:9, 6:11, 11:9, 8:11, 11:5, 9:11, 11:7) Natalia Bajor/Kinga Stefańska – Karolina Pęk/Emilia Kijok 3:0 (11:6, 11:3, 11:7).